Моб.: (098) 457 08 75

Моб.: (098) 457 08 75

В нашому медичному центрі проводиться діагностика і лікування людей з різноманітними захворюваннями прямої кишки. Проте основним напрямком в роботі є лікування внутрішнього геморою.

Різні стадії цього захворювання вимагають різного підходу до лікування.

Запис на прийом до лікаря-проктолога Монька Олександра Олександровича за телефоном:
(098) 457 08 75

Так, при першій стадії захворювання, часто буває достатньо консервативного лікування. Після огляду, лікар-проктолог призначає засоби від геморою, що дозволяють ефективно лікувати геморой вдома. Зазвичай, це мазі та свічки від геморою, але такі, що підходять саме для Вашого випадку.

При другій і третій, частково четвертій стадії, доцільно поєднувати консервативне лікування з різними малоінвазивними методами. До останніх належить лікування методом ГЕМОРОН, латексне лігування гемороїдальних вузлів, та сеанси Інфрачервоної коагуляції. Процедури безболісні і не вимагають госпіталізації пацієнта.

Тому, якщо Вас турбує питання "Як позбутися геморою?", чи лякає фраза "операція на геморой", проконсультуйтесь у лікаря-проктолога.

Саме індивідуальний підхід до кожного пацієнта і поєднання сучасних методик з консервативним лікуванням, дозволяє нам проводити ефективне безболісне лікування геморою I, II, III стадії захворювання та дає максимально позитивний результат.

Не варто чекати випадіння внутрішніх гемороїдальних вузлів. Якщо відчуваєте що "щось заважає" або помічаєте сліди крові на папері чи в калі - запишіться на огляд до лікаря-проктолога.

Але не тільки внутрішній геморой турбує наших пацієнтів. Часто їм дошкуляє зовнішній геморой. Тромбоз зовнішніх гемороїдальних вузлів, гострий зовнішній геморой - часті випадки, що змушують звернутися до проктолога.

Ну і комбінований геморой - випадок, коли внутрішній і зовнішній геморой об'єднуються, щоб завдати Вам максимум дискомфорту.

А ще: анальна тріщина, парапроктит, анальні сосочки, поліпи, криптит, випадіння слизової і цілий ряд інших проктологічних захворювань.

І тільки вчасне виявлення проблеми дозволить мінімізувати час та кошти на її подолання й уникнути небажаної операції.